मनोरंजन

प्रिंयका चोपडाले बेडरूमको रहस्य खोल्दै भन्छिन “निक बिहान बिहानै उठेर मेरो….”

बलिउड अभिनेत्री प्रियंका चोपड़ा हाल एक अन्तर्राष्ट्रिय स्टार बनींसकेकी छिन । आफ्नो अभिनयको आधारमा, उनले विश्वव्यापी रूपमा मान्यता प्राप्त गरी र ठूलो स्थान प्राप्त गरेककि छिन । प्रियंकाले अहिलेसम्म धेरै सुपरहिट फिल्महरूमा काम गरिसकेकी छिन् ।

तर फिल्म भन्दा बढी उनी आफ्नो निजी जीवनको कारण चर्चामा रहन्छिन्। प्रियांकाले २०१८ मा हलिउड गायक निक जोनाससँग विवाह गरेकि थिइन् । दुबैले विवाह पछि प्रभुत्व जमाएका छन्। दुबै सोशल मिडियामा एक अर्कासँग रोमान्टिक तस्बिर साझेदारी गरिरहेका हुन्छन् । तर एक पटक प्रियंका निक र आफ्नो बेडरूमको रहस्य साझा गरेकि छिन।

वास्तवमा, एक अन्तर्वार्तामा, प्रियंका चोपड़ाले निक बिहान उठेपछि बेडरूममा गर्ने पहिलो चीज के हो भनेर बताएकि थिईन । प्रियंकाले एक पटक एक भारतीय अंग्रेजी अखबारमा कुरा गरे। यस समयमा उनले आफ्नो विवाह र निकको बारेमा धेरै खुलासा गरेकि थिइन साथै, प्रियंकाले निकको अत्यन्तै रोमान्टिक बानीको बारेमा पनि बताएकि थिईन ।

प्रियंकाले भनेकी थिइन कि उनका पति निक उनको लागि सधैं आकर्षित हुन्छन् र हरेक बिहान उनको अनुहार हेर्न उठ्छन्। प्रियंकाले भनेकी थिइन, “यो अलि अनौंठो लाग्न सक्छ तर निक जोनस हरेक बिहान मेरो अनुहार हेर्न उठ्छन्।”

तर फिल्म भन्दा बढी उनी आफ्नो निजी जीवनको कारण चर्चामा रहन्छिन्। प्रियांकाले २०१८ मा हलिउड गायक निक जोनाससँग विवाह गरेकि थिइन् । दुबैले विवाह पछि प्रभुत्व जमाएका छन्। दुबै सोशल मिडियामा एक अर्कासँग रोमान्टिक तस्बिर साझेदारी गरिरहेका हुन्छन् । तर एक पटक प्रियंका निक र आफ्नो बेडरूमको रहस्य साझा गरेकि छिन।

वास्तवमा, एक अन्तर्वार्तामा, प्रियंका चोपड़ाले निक बिहान उठेपछि बेडरूममा गर्ने पहिलो चीज के हो भनेर बताएकि थिईन । प्रियंकाले एक पटक एक भारतीय अंग्रेजी अखबारमा कुरा गरे। यस समयमा उनले आफ्नो विवाह र निकको बारेमा धेरै खुलासा गरेकि थिइन साथै, प्रियंकाले निकको अत्यन्तै रोमान्टिक बानीको बारेमा पनि बताएकि थिईन ।

प्रियंकाले भनेकी थिइन कि उनका पति निक उनको लागि सधैं आकर्षित हुन्छन् र हरेक बिहान उनको अनुहार हेर्न उठ्छन्। प्रियंकाले भनेकी थिइन, “यो अलि अनौंठो लाग्न सक्छ तर निक जोनस हरेक बिहान मेरो अनुहार हेर्न उठ्छन्।”

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close