मनोरंजन

सुशान्तको निधन पछि निकै अप्ठेरोमा परेकी रियाले धेरै पछि लेखिन् यस्तो भावुक शब्द

एजेन्सी । सुशांत सिंह राजपूतको निधन पछि उनकी प्रेमिका र अभिनेत्री रिया चक्रवर्तीले धेरै समस्याहरूको सामना गर्नु परेको थियो। उनी सोशल मिडियामा ट्रोल भइन्, जे ल गई र मानिसहरूले उनलाई धेरै कुरा भने। रिया चक्रवर्तीको जीवन बिस्तारै ट्र्याकमा फर्किदै छ। रिया चक्रवर्ती अब बिस्तारै सोशल मिडियामा सक्रिय भइरहेकी छन् ।

छ। २७ अगस्ट २०२० पछि, रिया मार्च २०२१ मा मात्र सामाजिक सञ्जालमा आएकी हुन् । उनले इन्स्टाग्राम पोस्ट गर्दै ति दुखका दिन सम्झेकी छन्। भर्खरै, रियाले आफ्नो इन्स्टाग्राम कहानीमा एक पोष्टमा ुकठिन दिनहरूमाु बाँच्ने कुरा गरेकी छिन। अभिनेत्रीले पोष्टमा लेख्छिन् कि जे पनि भयो जुन तपाईको कठिन दिनहरूमा पनि भएको थिएन, तपाई मेरो अप्ठेरो समयमा आउनुभयो जुन निकै साहसी कुरा हो । उनले यो कसलाई भनेकी हुन् त्यो भने खुलाएकी छैनन् ।

यस पोष्टको माध्यमबाट, रियाले आफ्ना गाह्रो दिनहरूको बारेमा बताउन खोज्छिन्। यसका साथै उनले बहादुरीको बारेमा पनि कुरा गरिसकेका छन्। यद्यपि अभिनेत्रीले कसको बारेमा कुरा गरिरहेकी छिन् भन्ने कुरा स्पष्ट गरेकी छैनन्। तर प्रशंसकहरूले अभिनेत्रीको यो पोस्ट धेरै मन पराएका छन्।

हालसालै, अभिनेत्रीले उनको आधिकारिक इन्स्टाग्राममा उनको बाल्यकालको तस्वीर साझा गरेकी छन् । उनको यो तस्वीर साझा गर्दै, रिया चक्रवर्तीले एक विशेष पोस्ट पनि लेखिन्। अभिनेत्रीले लेखिन्, अनि त्यस्तै ।।। उनले आँधीबेहरी छोडिदिए, किनकि यो बिहान हुनुभन्दा अघि सधैं अँध्यारो हुन्छ।

तस्वीर साझेदारी गर्दै रियाले क्याप्शनमा लेखिन्, मैले सोचेकी आमाले मलाई हिंड्न सिकाउँदैछन, मलाई थाहा छ म उडान जान्छु। रिया चक्रवर्तीको बाल्यकालको तस्वीर सोशल मिडियामा धेरै भाइरल भइरहेको छ। अभिनेत्रीका फ्यानहरू र सबै सामाजिक मिडिया प्रयोगकर्ताहरूले चित्र मन पराएका छन् ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close