मनोरंजन

गायिका नेहा जुन ठाउँमा एउटा कोठा भाडमा बस्थिन् आज त्यहाँ आफ्नै आलीशान बंगला बनाइन्

काठमाडौं । समय परिवर्तित छ । हालसालै चर्चित बलिउड गायिका नेहा कक्कड एक राम्रो कुराका कारण चर्चामा छिन् ।हालै फ्यानहरूसँगको कुराकानीको क्रममा टोनी कक्कडले आफ्नो बाल्यकालको एक रोचक कुरा उठाएका थिए ।

उनले सानोमा आफू खेलौनाबाट कति मोहित थिँए भन्ने कुरा उल्लेख गरेका हुन् । यसै बीच, शीर्ष गायिकाहरूको सूचीमा समावेश नेहा कक्कडले पनि धेरै पटक उनको संघर्षको कथा सुनाउँदै आएकी छिन् ।

तपाईंलाई सायद जानकारी नहुन सक्छ कि नेहा भाडामा बस्थिन् । जुन ठाउँमा उनी एउटा कोठा भाडमा लिएर बस्थिन् आज त्यहाँ एउटा आलीशान बंगला निर्माण गरिएको छ ।

नेहाको कोठाबाट बंगलासम्मको यात्राले तपाईंलाई भावनात्मक बनाउँन सक्छ । नेहा र उनका भाइबहिनीहरूले यस सुन्दर बंगलाको सपना पूरा गर्न धेरै संघर्षहरू गर्नुपर्यो ।

इन्स्टाग्राम पोस्टमा नेहाले ऋषिकेशको पुरानो घर र बंगलाको तस्वीर साझा गर्दै फ्यानहरुलाई केही भावनात्मक कुरा बताएकी छिन् । नेहाले आफु हुर्केर अगाडि बढेको सहर देख्दा भावनात्मक हुने कुरा बताइन् ।

किनभने उनले आफ्नो बाल्यकाल यसै सहरमा रहेको एक कोठाको घरमा बिताएकी थिइन् । दुबै तस्वीरहरू साझेदारी गर्दै नेहा क्याप्शनमा लेख्छिन्, ‘यो बंगला हो, जुन हामीले ऋषिकेशमा किनेका छौं ।

अर्को स्लाइडमा मेरो जन्म भएको घर हो । हामी यस घरमा कक्कडको रूपमा बस्दै आएका थियौं । आमा कोठाको कुनामा टेबुल राख्नुहुन्थ्यो र यसलाई भान्छाको नाम दिनुहुन्थ्यो ।

यद्यपि त्यो सानो कोठा पनि हाम्रो आफ्नै थिएन । हामी त्यसको भाडा तिर्ने गर्थ्यौं ।’ नेहा आफूलाई स्वःनिर्मित मान्छिन् र परिवारको समर्थनका लागि सँधै आभारी छिन् । यद्यपि यस स्वः निर्मित नेहाको पछाडि धेरै रातहरू त्यस्ता छन्, जब उनी निदाइन पनि ।

नेहा राती जागरणमा आफ्ना भाइबहिनीहरूसँग भजन गाउँने गर्थिन् । उनको जागृतिका दिनहरू सम्झँदै नेहा भन्छिन्, ‘हाम्रो बाल्यकाल केवल गीत गाउँदै मात्र बित्यो । हामीले कुनै पनि साथी बनाउन सकेनौं । बस राती परिवारको साथ जागरण जाउ र त्यहाँ गाउँदै मानिसहरूका मनोरञ्जन गर ।’ नेहा आज शीर्ष गायिकाहरूको सूचीमा समावेश छिन् । उनका धेरैजसो गीत चर्चित भएका छन् । उनका पछिल्ला केहि गीतहरू पार्टी गीतहरूका रुपमा रहेका छन् ।

नेहा धेरै समय अगाडि इन्डियन आइडलमा एक प्रतिस्पर्धीको रूपमा देखा परेकी थिइन् । यद्यपि, उनले उपाधि जित्न सकिनन् । तर अहिलेको समयमा नेहा लामो समयदेखि निर्णायकको रुपमा इन्डियन आइडलमा काम गर्दै आईरहेकी छिन् । धेरै अन्तर्वार्तामा नेहाले गायिकाको रूपमा सर्कल अब सकिएको बताएकी छिन् ।

नेहा अहिले गीत गाउने मात्रै नभएर आफ्नो गीतमा अभिनय पनि गर्दै आएकी छिन् । नेहालाई अभिनयको प्रस्ताव आउँदछ तर कुनै पनि परियोजनामा ​​सन्तुष्ट नभएसम्म उनी यस क्षेत्रमा नआउँने बताउँछिन् । यति मात्र होइन, नेहा सामाजिक सञ्जालमा पनि खुबै चर्चित छन् । इन्टाग्राममा उनका ५ करोड भन्दा बढी प्रशंसक रहेका छन् ।

हिमान्श कोहलीसँग लामो समय सम्बन्धमा रहेर ब्रेकअप गरेकी नेहाको विवाह भइसकेको छ । उनले पञ्जाबी गायक एवं अभिनेता रोहनप्रीतसँग विवाह गरेकी छिन् । नेहा आफ्नो विवाहबाट धेरै खुसी छिन् । उनी हरेक दिन सामाजिक सञ्जालमा उनको तस्विर पोष्ट गर्दै आएकी छिन् ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close