समाचार

दुबईमा अपहरण, कुटपिट र लुटपाट गरेको आरोपमा ६ जना जेल चलान !

दुबईमा अपहरण, कुटपिट र लुटपाट गरेको आरोपमा ६ जना जेल चलान !

दुबई फौजदारी अदालतले ६ को एक एसियाली गिरोहलाई तीन वर्षको जेल सजाय र त्यसपछि देश निकाला गरेको थियोयो तिनीहरूको नभएको बैंक कार्डबाट D40,000 चोरेकोमा तिनीहरूको सजाय पछ्याउँछ।उक्त कार्ड उनीहरूको राष्ट्रियताको व्यक्तिको थियो, जसलाई गिरोहका एक सदस्यको घरमा हिरासतमा राखेर कुटपिट गरिएको थियो।

यो मुद्दा अगस्ट २०२१ को हो, जब पीडितले आफूलाई छ जनाले हिरासतमा राखेर कुटपिट गरेको बताउँदै रिपोर्ट दर्ता गराइन्। उनले घटना हुनुअघि पनि एकजना दोषीका लागि काम गरिरहेको बताए । दोषीहरू जुवा खेल्ने ठाउँको भाग भएको थाहा पाएपछि उनले भाग्ने प्रयास गरे।

यो पनि पढ्नुहोस्:

दुबई: नक्कली कागजात बनाएर जग्गा भाडामा लिएको अभियोगमा दुई विदेशीलाई जेल सजाय

दुबई : पार्किङस्थलमा श्रीमतीको हत्या गरेको अभियोगमा एक विदेशीलाई १० वर्षको जेल सजाय सुनाइएको छ , दुबई : ६ लाख ८५ हजार रेन्ज रोभर चोरेको आरोपमा पाँच जनाको गिरोह जेल चलान तर, दोषी हरूले उनलाई दुबई इन्टरनेशनल सिटीको नाई पसलबाट अपहरण गर्न सफल भए। त्यसपछि उनलाई उनीहरूको एउटा गाडीमा प्रवेश गर्न बाध्य पारियो र पछि हिरासतमा राखियो र आक्रमण गरियो।

उनको फोन जफत गरिएको थियो, र डी 40,000 उनको देशको बैंक खाताबाट तिनीहरूको एक खातामा स्थानान्तरण गरिएको थियो।अनुसन्धान अभिलेखका अनुसार सीआईडीको टोलीले घटना भएको घरको खोजी गरी प्रत्यक्षदर्शी भएको कपाल काट्ने व्यक्तिसँग कुरा गरेको थियो ।

कपाल काट्नेले गवाही दिए कि उनले पीडितलाई गिरोहले अपहरण गरेको देखे।थप प्रमाणहरू सङ्कलन गरेपछि, अनुसन्धान टोलीले दोषीहरूलाई पहिचान गरी उनीहरूको खोजी गर्यो। दोषीहरूले आफ्नो अपराध स्वीकार गरे र तुरुन्तै पक्राउ परे।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close