समाचार

यूएईमा प्रवेश गर्न डिसेम्बर ३० देखि ग्रीन पास, पीसीआर परीक्षण अनिवार्य हुनुपर्न !

यूएईमा प्रवेश गर्न डिसेम्बर ३० देखि ग्रीन पास, पीसीआर परीक्षण अनिवार्य हुनुपर्न !

अबुधाबी: अबुधाबी आपतकालिन, संकट र प्रकोप समितिले खोप लगाएका व्यक्तिहरूको लागि हरियो पास र खोप नभएकाहरूका लागि नकारात्मक पीसीआर परीक्षण नतिजा आवश्यक गरेर युएई भित्रबाट इमिरेट्स प्रवेश गर्ने प्रक्रिया अपडेट गरेको छ।

बिहीबार, डिसेम्बर 30, 2021 देखि प्रभावकारी रूपमा, सम्भावित को’भिड-१९ मामिलाहरू द्रुत रूपमा पत्ता लगाउन EDE स्क्यानरहरू प्रयोग गर्नुका साथै, नयाँ प्रविष्टि आवश्यकताहरू सार्वजनिक स्वास्थ्यको सुरक्षाका लागि सावधानीका उपायहरू बढाउन जारी राख्ने प्रयासहरू अनुरूप छन्।

थप पढ्नुहोस्
कोभिड-१९: अबु धाबी ग्रीन लिस्टमा समावेश गरिएका अपडेट गरिएका देशहरू के हुन्?

अबु धाबीमा सामाजिक घटनाहरूका लागि नयाँ COVID-19 दिशानिर्देशहरू के हुन् UAE मा संघीय सरकारी भवनहरूमा प्रवेश गर्नका लागिनयाँ कोभिड-१९ प्रोटोकलहरू के हुन्? कोभिड-१९: उम्म अल क्वाइन सरकारी भवनहरूमा प्रवेश गर्न ग्रीन पास आवश्यक छ

नयाँ अल Hosn एप अपडेट: ग्रीन पास 14 दिनको लागि मात्र सक्रिय हुनेछ को’भिड-१९: अबुधाबी प्रवेशका लागि डिसेम्बर ३० देखि ग्रीन पास, पीसीआर परीक्षण अनिवार्य

बिहीबार, डिसेम्बर 30, 2021 देखि प्रभावकारी रूपमा, सम्भावित COVID-19 मामिलाहरू द्रुत रूपमा पत्ता लगाउन EDE स्क्यानरहरू प्रयोग गर्नुका साथै, नयाँ प्रविष्टि आवश्यकताहरू सार्वजनिक स्वास्थ्यको सुरक्षाका लागि सावधानीका उपायहरू बढाउन जारी राख्ने प्रयासहरू अनुरूप छन्।

UAE भित्रबाट इमिरेट्समा प्रवेश गर्न, खोप लगाइएका व्यक्तिहरूले अब Alhosn एपमा हरियो स्थिति देखाउनेछन् र खोप नगरिएका कोटीहरूले 96 घण्टा भित्रमा नकारात्मक पीसीआर परीक्षणको नतिजा प्रस्तुत गर्न आवश्यक छ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close