मनोरंजन

सन्नी लियोनीलाई पक्राउ गर्न माग राख्दै सुरु भयो अभियान, के गर्लिन अब उनी ?

सन्नी लियोनीलाई पक्राउ गर्न माग राख्दै सुरु भयो अभियान, के गर्लिन अब उनी ?

एजेन्सी । बलिउड नायीका सन्नी लियोनीलाई पक्राउ गर्न सामाजिक सञ्जालमा माग उठेको छ । लियोनीको गीत ‘मधुवन मे राधिका नाचे’ रिलिज भएदेखि नै विवादमा परेको छ । म्युजिक कम्पनी ‘सारेगामा’ ले आइतबार आफ्नो गीत ‘मधुवन’ को बोलमा कम्पनीले छिट्टै परिवर्तन गर्ने जनाएको छ । तर, यति हुँदाहुँदै पनि यो गीतको विवाद रोकिएको छैन । सामाजिक सञ्जालमा सन्नीलाई पक्राउ गर्न ग उठिरहेको छ । ट्विटरमा बिहानैदेखि यहि ह्यास ट्या ग ट्रेन्डिङमा छ ।

एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘हिन्दू धर्ममा चो ट पुर्याउने सन्नी लियोनीको गीत ‘मधुवन मे राधिका नाचे’ अझै परिवर्तन गरिएको छैन । बलिउड विरुद्ध कहिले सम्म मौन बस्ने ? तिनीहरूले हाम्रो संस्कृतिलाई निरन्तर न ष्ट गरिरहेछन्। सन्नी लियोनीलाई पक्राउ गर्नुपर्छ ।

सन्नीको गीतमा हिन्दू भावनामा चो ट पुर्‍याएको आरोप लागेको छ । यो गीत राधामा आधारित छ जसको शब्दलाई धेरैले आपत्ति जनाएका छन् । यस गीतलाई लिएर मध्य प्रदेशका गृहमन्त्री नरोत्तम मिश्रले उक्त गीतको भिडियोले हिन्दूहरूको धार्मिक भावनामा चो ट पुगेको आरोप लगाएका थिए । उनले यो गीतको लागि माफी माग्नुपर्छ र आफ्नो गीत मधुवनमा प्रयोग भएको शब्द ३ दिनभित्र परिवर्तन गर्न निर्देशन दिँदै अन्यथा कारबाही हुन्छ । त्यसपछि सारेगामाले भनेका थिए, ‘देशवासीको भावनालाई सम्मान गर्दै तीन दिनभित्र ‘मधुवन’ गीतको शब्द र नाम परिवर्तन गर्ने निर्णय गरेका छौं ।

उही समयमा, मथुराका सन्तहरू भन्छन् कि राधा उनीहरूको लागि पूजनीय छ। गीतमा सन्नीले अ श्लि ल डान्स गरेकी छिन् । यस्तो अवस्थामा उनलाई प्रतिबन्ध लगाउनुपर्छ । ‘सरकारले अभिनेत्रीलाई कारबाही नगरे उनको भिडियो एल्बम प्रतिबन्ध लगाएन भने हामी अदालत जानेछौं,’ उनले भने ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close