रोचक

से’क्स गर्दा महिला धेरै आकर्षित हुने यी हुन् ५ पोजिसन

यौ&नका विषयमा नेपाली समाजले अझै पनि लु’किछिपी चासो राख्ने गरेको पाइन्छ । यौ&नका कुरा अलि अपच हुने हुँदा यसका विषयमा चर्चा र चासो कम देखाउने गरिन्छ । तर पनि लुकिछिपी सबैले यस तर्फ ध्यान दिएकै हुन्छन् । त्यसैले यौ&नका विषयमा खुल्लारुपमा चिन्तन कम हुने गरेको छ ।

संसारको सर्वोत्कृष्ट आनन्ददायक चीज यौ&नलाई नै मानिन्छ । त्यसैले पनि यौ&न सधैं चर्चाको शिखरमा रहन्छ । यौ&न जीवनलाई अझ आनन्दायक बनाउन यसका आसनको प्रमुख भूमिका रहेको हुन्छ । त्यसैले यौ&न जीवनलाई सुखद बनाउन विभिन्न शैली, पोजिसन, पहिरन, बेड, स्थानजस्ता कुराको पनि विशेष ख्याल गरिन्छ ।

यौ&न साथीको भावना बुझेर यौ&न स,म्पर्क राख्नुपर्छ । महिला लाई सबैभन्दा बढी आनन्द यौ&न आसन के के हुन् त्यस तर्फ ध्यान दिनु पर्छ । केही यौ&न आसनका बारेमा गरिएकाे सर्भेक्षण पछि चर्चा गरिएको छ ।

ड’ग पोजिसन

ड,ग पोजिसनमा महिलाले सबैभन्दा बढी आनन्द पाउँने हुदा यो पोजिसनमा से&क्स गर्न उनीहरू एकदमै लालायित हुने गर्छन् । यसलाई सर्वाधिक लोकप्रिय से&क्स पोजिसन पनि मानिन्छ । प्रायः महिलाले आफ्नो पुरुष साथीले यही पोजिसनमा से&क्स गरोस् भन्ने चाहना राख्छन् ।

काउगर्ल पोजिसन

महिलाहरूले रुचाउने अर्को प्रमुख से&क्स पोजिसन भनेको काउगर्ल पोजिसन हो । यो पो’जिसनमा से&क्स गर्न रुचाउने महिलाहरूले आ,क्रा’मक से&क्स चाहान्छन् । यो पो’जिसनलाई सबैभन्दा से&क्सी पोजिसन पनि भनिन्छ । यो पोजिसनमा से&क्स गर्दा पूर्णतया महिलाको नियन्त्रणमा रहेको हुन्छ । यो पोजिसनमा पुरुषमाथि महिला रहेर गरिन्छ अर्थात् पुरुष तल हुन्छन् ।

मिसिनरी पोजिसन

यो पनि महिलाहरूले रुचाउने प्रमुख पोजिसन अन्र्तगत रहेको छ । प्रायः सबै यौ&नजन्य क्रि,याकलाप यही पोजिसनबाट सुरु गरिने मान्यता रहेको छ । यो पोजिसनमा आँखामा आँखा जु्धाउँदा महिलाहरू बढी आकर्षित हुने गर्छन भनिन्छ ।

स्पुन्स पोजिसन

यो पोजिसनमा से&क्स गर्दा लामो समयसम्म यौ&नक्री’डामा सहभागी हुन सकिने विश्वास रहेको हँदा महिला धेरै आकर्षित भएको पाइन्छ । यो पोजिसनमा यौ&नसाथीहरू एक अर्काको साइडमा चम्चा खप्टिएझैं गरी से&क्स क्रियाकलाप गर्छन् ।

स्ट्यान्डिङ पोजिसन

यस पोजिसनमा यौ&नसाथीहरू दुवै जना उठेर यौ&न सम्पर्क गर्छन् । महिला उठेर भित्तातिर र्फकने र पुरुष पछाडि हुने यो पोजिसनबाट पनि महिलाले बढी सन्तुष्टि पाउछन् । त्यसैले यो पोजिसनमा पनि धेरै महिलाले आकर्षित हुने गर्छन् ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close