समाचार

महिला शिक्षिकाले आफ्नै विद्यार्थी कारमा राखिन् शा’री’रिक स’म्ब’न्ध, यसरी खुल्यो पोल

काठमाडौ । शिक्षकको पेशा धेरै उच्च मूल्यवान छ। शब्दमा नै सम्मान छ । तर कहिलेकाहिँ केहि घटनाहरुले यो पेशाको मजाक पनि बनाउँछन्।

यस्तै एउटा घटना अमेरिकाबाट बाहिर आएको छ जहाँ एक महिला शिक्षिका आफ्नै विद्यार्थीसँग शा’री’रिक स’म्प’र्क रा’खेको अभियोगमा पक्राउ परेकी छन् । यो सबै तब भयो जब शिक्षिकाले बिद्यार्थीलाई आफ्नो कारमा बसाइन् ।

वास्तवमा यो घटना संयुक्त राज्य अमेरिकाको फ्लोरिडामा एक धेरै महँगो स्कूलमा भएको हो । डेली बीस्टको अनलाइन रिपोर्ट अनुसार एउटै विद्यालयको एक शिक्षिकाले कारमा एक नाबालिग विद्यार्थी राखिन् र केही टाढा लगेर शा’री’रिक स’म्प’र्क बनाइन् । यो आरोप जब खुलासा भयो तब विद्यार्थीलेपनि यसलाई स्वीकार गरे । त्यसपछि शिक्षिकालाई हालै पक्राउ गरिएको थियो।

यो मात्र हैन, यो पनि एक आश्चर्यजनक तरीकामा प्रकट भएको थियो। ३८ वर्षीया महिला शिक्षिकाले आफ्नो मोबाइलमा विद्यार्थीसँगका सबै कार्यका भिडियो र तस्वीर खिचेर राखेकी थिइन् ।

एकदिन स्कुलमा सहकर्मीले उनको मोबाइल भेटे । मोबाईलभित्र आ’पत्ति’जनक त’स्बिर र भिडियो पाएपछि विद्यालय प्रशासन सक्रिय भएको हो । दुबैले सुरुमा इन्स्टाग्राम मार्फत कुरा गर्न थालेपछि बिस्तारै बिस्तारै कुरा अघि बढ्न थालेको देखियो ।

प्रतिवेदनमा यो पनि उल्लेख छ की अगस्टको सुरुमा शिक्षिकाले विद्यार्थी लाई कारमा बसाएर कारमै तस्बिर खिचाएकी थिइन् । त्यही क्रममा दुवैबीच स’म्प’र्क पनि बनेको थियो । महिलाको मोबाइल बाट आपत्ति जनक तस्वीर पाएपछि प्रहरीले सोमबार महिला शिक्षिकालाई पक्राउ गरेको छ ।

यी महिला शिक्षिकाले अन्य धेरै विद्यार्थीसँग फोनमा कुरा गरेर म्यासेज गर्ने गरेको पनि प्रहरीले जनाएको छ । हाल महिला शिक्षिका विरुद्ध मुद्दा दर्ता गरिएको छ। विद्यालयले महिला शिक्षिकामाथि पनि कारबाही गरी उनलाई विद्यालयबाट निष्कासन गरेको छ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close