रोचक

ह स्तमै थुन गर्न बढी रुचाउने केटा कि केटी ?

ह स्तमै थुन किशोरावस्थामा हुने आम यौ न व्यवहार हो । यद्धपी कतिपयमा यो व्यवहार पाको उमेरसम्म रहने गर्दछ । आफ्नो यौ न उ त्तेजना शान्त पार्ने सशक्त, सुरक्षीत र गतिलो माध्यम भएकोले अधिकांश महिला तथा पुरुषले यो व्यवहार रोज्ने गर्दछन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

त्यसो त सन्तुलित ह स्तमै थुनले शारीरिक तथा मानसिक फाईदा हुने बताइन्छ । तर लत बसिसकेका कतिपयले ह स्तमै थुनकार्यमा सिमा नाघेर सहभागी हुने गर्छन । यसले स्वास्थ्यमा समेत नकारात्मक असर पार्ने विज्ञहरुको दावी छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

पुरुष तथा महिला दुबैले आफ्नो यौ नां ङ चलाएर ह स्तमै थुनको स्वाद लिने गर्छन् । तर अत्यधिक ह स्तमैथु नमा लिप्त हुने महिलाहरुमा शारीरिक समस्या हुने बताइन्छ । ह स्तमै थुन गर्न बढी रुचाउने केटा कि केटी ?***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

भारतमो १४ देख १७ बर्ष उमेर समूहका किशोर किशोरीमा गरिएको गरिएको राष्ट्रिय सर्वेक्षणले ४८ प्रतिशत केटीहरु र ७३ प्रतिशत केटाहरुले ह स्तमै थुन गर्ने गरेको देखाएको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close