रोचक

यस्ता श्रीमानले श्रीमतीलाई कहिल्लै शारीरिक सन्तुष्टि दिन सक्दैनन् [ कारण र उपायसहित ]

काठमाडौं । बेडमा पार्टनर कमजोर हुने कारण धेरै छन् ।प्रकृतिले यस्तो बनाएको छ की महिलाले त सम्झौता गर्न सक्छिन् मानव निर्मित जेलहरुको प्रयोग गरेर भएपनि पार्टनरलाई साथ दिन सक्छिन् ।

तर पुरुष मानसिक र शारीरिक रुपमा तयार नभएसम्म सम्भव छैन । कमजोर अवस्था पुरुषमा हुने रोग हो । यो रोगले गर्दा पुरुषले आफ्नी श्रीमतीलाई कहिल्लै पनि शारीरिक सन्तुष्टि दिलाउँन सक्दैनन् । जब उसकी श्रीमतीले चाहानाको सिमाना नाघ्छीन ।

तब उसलाई पुरुषले उसको चाहाना मेटाउँन सक्दैन भने निक्कै जटिल समस्या आउँछ । पुरुषमा इच्छा पुरा गर्ने साधन कडा नहुने भएपनि छिटो खलास हुने वा कमजोर हुने अनेक खालका समस्या आउँछन् ।

अवश्य नै यस्ता श्रीमानबाट जहिल्लै पनि श्रीमती रिसाउँने, झर्किने गर्दछन् । श्रीमान–श्रीमतीकाबीच कहिल्यै पनि राम्रो सम्बन्ध हुन सक्दैन ।यसैगरी यस्ता खालका पुरुष तपाईको सम्पर्कमा आउँदैछन् भने पहिले नै टाढा रहनुहोस् । आइसकेका छन् भने केही समाधानका उपाय यहाँ दिएका छौ फलो गर्नुहोस् ।

यो रोग लाग्नुका कारणहरु
आफुलाइ मन परेको स्त्रीसं’ग स’म्भो’ग ग’र्न नपाउँदा ।मा’नसिक कारणले गर्दा ।आफ्नो यौ’न श’क्ति प्र’ति इ’च्छा नहुनु ।शोक चिन्तामा परेको अवस्थामा लामो समयसम्म स’म्भोग गर्नु ।युवतीले सहयोग नगर्नु ।

शारीरिक कारणबस लि’ङ्ग’मा चो’ट ला’ग्नु ।ह’स्तमै’थुन ग’र्ने बानी, दिसा ,पिसाब रोकेर स’म्भो’ग ग’र्नाले ।अमिलो चट्पटे खानेकुरा खाने बित्तिकै स’म्भो’ग ग’र्नाले ।शरीरमा टेस्टोस्टेरोनको ह’र्मोनको क’मी र लि’ङ्ग’को अ’त्ति सं’वेदन’शिल’ हुनु ।र’क्सी, अ’फिम, भा’ङ्, गाँ’जा च’रेस ज’स्ता न’सा से’वन ग’र्नाले यस्तो रोग लाग्छ ।

यसका लक्षणहरु :
लि’ङ्ग युव’तीको ‘यो’नीमा पस्ने वित्तिकै वि’र्य स्ख’लित हुनु ।स’म्भो’ग ग’र्ने मौका नै न’मिल्नु, रोग बढ्दै गएपछि लि’ङ्ग’ यो’नी’को स’म्पर्कमा आउँने बि’त्तिकै ‘स्ख’लित’ हुँनु ।युवतीलाई अँगालो हाल्ने बित्तिकै वि’र्य’ स्ख’लित’ हुनु ।कैयौं पटक युवतीको कल्पना गर्दा लि’ङ्ग’लाई छु’दा पनि वि’र्य स्ख’लित’ हुँनु आदि हुन ।

यसको उपचार कसरी गर्नेआफ्नो लि’ङ्ग’को टा’उँको या औँ’लाले स्त्रीको भु’ङ्गा’कु’रलाई बि’स्तारै च’लाईदिने ।स’म्भोग गर्ने बेलामा आफु त’ल सु”त्ने श्री’मतीलाई आफुमाथीबाट स’म्भो’ग ग’र्न ल’गाउँने ।आत्माविश्वास बढाउँने। मैले स’न्तुष्टि दिन सक्छु भन्ने भावनाको विकास गराउँने ।श्रीमतीले आफुलाई पुरा माया गर्ने वातावरणको सिर्जना गर्ने ।श्रीमतीले आफ्नो श्रीमानलाई घो’चपे’च ग’री न’भन्नेर यो कुरा सार्वजनिक नगर्ने ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close