समाचार

दिदि–भाईको पवित्र सम्बन्धमा कालो धब्बा, गर्भवती भएको ७ महिनापछि खुल्यो रहस्य

काठमाडौं । अहिलेको समयमा स्मार्ट फोन वयस्क, केटाकेटीसहित हामी सबैका लागि जीवनको एक महत्त्वपूर्ण भाग बनेका छ ।कोरोना महामारीको समयमा जारी लकडाउनले बालबालिकाको पढाई फोनमा चलिरहेको छ । यो बीचमा केहि नसोचेका घटनाहरु महसुस गर्नुपर्यो ।

भारत, राजस्थानको अल्वारमा फोनले गर्दा एउटा यस्तो घटना भयो, जसबारे थाहाँ पाउँदा तपाईं हैरान बन्नु हुनेछ ।वास्तवमा भएको के भने त्यहाँ फोनमा बालबालिकाले नहेर्नुपर्ने भिडियो हेर्ने गरेको खुलासा भएको छ ।त्यहाँ एक १३ वर्षीय भाइले आफ्नै १५ वर्षीया दिदीसँग सम्पर्क राखेको खुल्यो ।उनीहरुले हेर्नसम्म नमिल्ने भिडियो उनीहरुकहाँ कसरी पुग्यो भन्ने विषय सोच्नुपर्ने कुरा छ ।

दिदी–भाईबीच भएको शारीरिक सम्बन्धले जे फल दियो त्यसले परिवारलाई स्तब्ध पारेको छ । हाँसखेलमा नै उनीहरुले सम्बन्ध राखे ।त्यसपछि ती दिदी ६ महिनापछि गर्भवती भइन् । छ महिनापछि छोरीको पेट बढ्दै गएपछि परिवार चिन्तामा पर्यो ।

भारतीय सञ्चारमाध्यमहरुमा आएको खबर अनुसार यो घटना अल्वार जिल्लाको भिवन्दीमा घटेको हो । १३ वर्षीय भाइ र १५ वर्षीया दिदीले त्यस्ता गलत्त चलचित्र हेरेर ख्याल ख्यालमै सम्बन्ध राख्न पुगे ।महिना बित्दै गएपछि बालिकाको पेट असामान्य रुपमा ठूलो देखिएपछि परिवार तनावमा आयो ।

परीक्षणमा पीडित बालिकाको पेटमा ६ महिनाको गर्भ रहेको पाइयो । त्यसबारे थाह पाएपछि परिवारको होस गुम्यो । यो परिवार मूलतः महाराष्ट्रबाट त्यहाँ पुगेको थियो ।उनीहरु भिवन्दीमा काम गर्दै आएका थिए । घटनापछि उनीहरु भीवन्दी पुगे । महाराष्ट्र प्रहरीले अब शून्य एफआईआर पठाएपछि यो कुरा बाहिर आयो ।

बालिका भिवन्दीको एउटा निजी विद्यालयमा कक्षा ९ मा अध्ययन गर्छिन् । उनका भाइ कक्षा ७ का विद्यार्थी हुन् । महाराष्ट्रको एक परिवार ज्याला मजदुरीको क्रममा लामो समयदेखि भिवन्दीमा बस्दै आएको थियो । महिला प्रहरी चौकी इन्चार्ज रमाशंकरले यस्तो जानकारी दिइन् ।

१५ वर्षीया नातिनीको पेट ठूलो भएको देखेर हजुरआमाले गर्भवती भएको शंका गरेकी थिइन् ।परीक्षणपछि सो परिवार निकै स्तब्ध भयो । घटनापछि उनीहरू तुरुन्तै महाराष्ट्रको मूल गाउँको वार्डा जिल्लाको सेवाग्राममा बसाइँ सरेका छन् ।

बच्चा क्षतिग्रस्त भएसँगै डेलिभरी गरियो । आखिर उनको पेटमा बच्चा कसरी बस्यो भन्ने कुराले परिवार चिन्तित बन्यो । तर पीडित बालिकाले अस्पतालमा रहँदा महाराष्ट्र प्रहरीलाई दिएको बयानमा सम्पूर्ण घटना सुनाइन् ।

मिडिया रिपोर्टका अनुसार यो घटना सन् २०२० को डिसेम्बरमा भएको थियो । त्यसपछि सेवाग्राम प्रहरीले शून्य एफआईआर दर्ता गरी भिवन्दी प्रहरीमा पठाएको थियो । प्रहरी टोली महाराष्ट्र पुगेर अभियुक्त र पीडितको भ्रूणको डीएनए नमुना संकलन गर्न अस्पताल पुग्यो ।

लकडाउनको समयमा उनीहरु दिनभरि फोन चलाइरहेका हुन्थे । चलाउँदै जाँदा उनीहरूले केही गलत लिङ्कहरू भेट्टाए र कम उमेर भएकाहरुले हेर्न नमिल्ने चलचित्र हेर्न थाले । त्यस्तो फिल्म हेरेपछि उनीहरुले पनि त्यस्तै काम गर्न शुरु गरेको बयानमा बताइएको छ ।

उनीहरु दुबैजनालाई के गरिरहेका छौं भन्ने कुरा थाहा थिएन् । परिवारलाई त झन थाहा हुने कुरा थिएन् । महाराष्ट्र प्रहरी उनीहरुले कति पटकसम्म त्यस्तो कार्य गरेका थिए भन्ने जानकारी जुटाउने प्रयास गरिरहेको छ । अहिले उनको स्वास्थ्य अवस्था खत्तरामुक्त रहेको उल्लेख गरिएको छ ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close