मनोरंजन

चर्चित हाँस्य कलाकार भारतीलाई फेरी अर्को चोट

कोरोना महामारीमा चलचित्र र टिभी उद्योगलाई नसोचेको क्षति पुग्यो।यो समयमा धेरै चलचित्रहरू प्रदर्शन हुन सकेनन् भने टिभी सिरियलको शूटिङ्ग रोकियो,यस अवस्थामा धेरै कलाकारहरुले वित्तीय संकट सामना गर्नुप¥यो।धेरै अभिनेताहरुसँग काम छैन।

काम पाएकाहरुले पनि कम पारिश्रमिकमा काम गर्न बाध्य भइरहेका छन् ।हास्य कलाकार भारती सिंहलाई पनि त्यस्तै समस्या आइलागेको छ।कोरोना महामारीमा भारतीले आफ्नो पारिश्रमिकमा एक ठूलो कटौती सहनु परेको हो।

भारतीय अखबारहरुमा आएका खबर अनुसार भारतीले डान्स दीवानेको प्रस्तोताका लागि ७० प्रतिशतसम्म पारिश्रमिक कटौती बेहोर्न बाध्य हुनुप¥यो।सोही समयमा, भारतीले द कपिल शर्मा शोको लागि ५० प्रतिशतसम्म कटैतीको सामना गर्नुपरेको छ।

यसबारे भारतीले भनेकी छिन्, ‘सबैले पारिश्रमिक कटौती भोग्नु परेको छ।म पनि यसको अपवाद होईन।मैले धेरै कुराकानी गरे तर कुनै खास फाइदा भएन् ।त्यसकारण मैले बुझें कि गत एक बर्षमा यति धेरै कामहरू बन्द भएका छन् ।

यदि टिभी र कार्यक्रमहरूले प्रायोजकहरू पाइरहेका छैनन् भने च्यानलहरू पैसा कहाँबाट ल्याउँछन् ।सबैजना आफ्ना खुट्टामा फिर्ता जान कोशिस गर्दैछन् ।एकचोटि हामीले राम्रो रेटिङ्गहरू प्राप्त गर्न थाल्छौं, प्रायोजकहरू स्वचालित रूपमा फिर्ता आउँछन् र हाम्रो पारिश्रमिक पनि बढ्नेछ।

भारतीले थप्दै भनेकी छिन्, धेरै वर्षदेखि हामी एउटा च्यानलमा काम गर्छौं र उनीहरूले हाम्रो प्रत्येक कुरा पालन गर्छन्, त्यसैले आज जब उनीहरू हामीसँग सहयोग माग्छन्, मलाई लाग्दैन कि कुनै कलाकारले अस्वीकार गरे होलान् ।

जब समय सहि थियो, च्यानलले हाम्रो प्रत्येक शब्द पालन गर्‍यो र हाम्रो प्रत्येक माग पूरा गर्‍यो।मलाई थाहा छ सबैको पैसा घटाइएको छ तर मलाई लाग्छ कि सेटमा भएका प्राविधिकहरुको पैसा कटौती गर्नु हुँदैन।हामी सबै मिलेर काम गरिरहेका छौं।

यस अवस्थाबाट बाहिर निस्कने कोशिश गरिरहेका छौं । एक समय थियो जब सबै चीजहरू बन्द थिए र हामी घरमा बसिरहेका थियौं।हामी सोच्दै थियौं कि काम कहिले सुरु हुन्छ, र यदि कसैले कम पारिश्रमिक दिन्छ भने हामी त्यो पनि काम गर्नेछौं किनकि मानिसहरूले घर चलाउनु पर्छ।

केही महिनामा कार ट्र्याकमा हुनेछ सबै ठीक हुनेछ।यो हुनु पर्छ स्ट्यान्ड अप कमेडी शो द कपिल शर्मा शो पुनः सुचारु हुने समाचारले भारती धेरै खुसी छिन् ।उनले भनिन्, हामी सात महिना पछि फर्कदैछौं।कमेडी कार्यक्रमहरू त्यस्तो महामारीको बेला आउनुपर्दछ।

यो कार्यक्रम जनवरीमा बन्द गरिएको थियो।वास्तवमा, महामारीमा शूटिङ्गको जोखिम र कपिल शर्मा दोस्रो पटक बुबा बनेका कारण शोलाई केही समयको लागि ब्रेक दिइएको थियो।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close