बिबिध

कस्तो नाइटो भएका म’हिलाहरू कस्ता कस्ता हुन्छन श्रीमान् र बै’वाहिक जीवनमा ते’स्को कस्तो प्र’भाव पर्छ

महिलाको सुन्दरतामा मात्र होइन समुन्द्र शास्त्रमा पनि निक्कै म’हत्व छ नाइटो अर्थात नाभीको । समुन्द्र शास्त्रका अनुसार मानिसको बोली चाली र ब्यबहारबाट समेत थाहा नपाएको कुरा नाभीबाट थाहा हुन्छ ।

समुद्रशा’स्त्रका अनुसार जुन स्त्रीको नाभी समतल हुन्छ त्यस्ता स्त्रीहरुसँग भने सचेत हुनु पर्छ । यिनीहरुले वि’श्वास गर्दैनन् र विश्वासिला पनि हुँदैनन् । यस्ता स्त्रीले दुःख दिन आइतबार कुर्दैनन् ।

समा’न्यतया नाभी केन्द्र भागमा हुन्छ तर जुन स्त्रीको नाभी फरक स्थानमा हुन्छ यस्ता स्त्री उर्जावान र उत्साही हुन्छन् । यिनीहरु आफ्नो क्षेत्रमा सफल हुन्छन् । यिनीहरुलाई खेल क्षेत्रमा बढी सफलता मिल्छ ।

शा’स्त्रका अनुसार जुन महिलाको नाभी अलिकति बाहिर निस्किएको हुन्छ उनीहरुलाई सन्तान जन्माउन स’मस्या हुन्छ । ग र्भ धा रणमा समेत यिनीहरुलाई स’मस्या हुने बताइन्छ । जुन स्त्रीको नाभी लामो र अनियमित हुन्छ त्यस्ता स्त्रीमा आत्म वि’श्वास बढी हुन्छ । यस्ता स्त्रीहरु आफ्नै खुट्टामा उँभिन चाहने र स्वा’भिमानी हुन्छन् । यिनीहरुको चिनजान गर्ने र घुलमिल हुने स्वभाव हुन्छ।

यसकै कारणले पु’रुषहरुसँग उनीहरुको स’म्बन्ध भने समय समयमा स’मस्यामा पर्छ । त्यसैगरी जुन स्त्रीको नाभी गहिरो हुन्छ त्यस्ता महिला भावुक हुन्छन् । यस्ता महिलाहरु रुन र हाँस्न बेर लगाउँदैनन् र यिनीहरुको मन सफा हुन्छ। यिनीहरु सुन्दर पनि हुन्छन् तर स्वास्थ्यमा भने स म स्या हुन्छ ।जुन स्त्रीको नाभी माथि उठेको हुन्छ त्यस्ता महिला गोरी र सुन्दर हुन्छन् ।

यिनीहरु मिनलसार र रोमान्टिक हुन्छन् । यस्ता महिलाको जीवनमा अकस्मात धनलाभ पनि हुन्छ । यिनीहरुलाई धनी र सुन्दर पति मिल्छ ।शा’स्त्रका अनुसार जुन स्त्रीको नाभी गोलो हुन्छ ती गुणवान हुन्छिन् । सा’मान्य तया यिनीहरुको स्वास्थ्य राम्रो हुन्छ र बु’द्धीमान पनि हुन्छन् । यिनीहरुको स्व’भाव दयालु हुन्छ । यसका कारण परिवार र समाजमा स’म्मानित पनि हुन्छन्।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close