समाचार

रात्रिकालीन फरकपनका लागि श्रीमती साटासाट, यसरी भयो खुलासा

काठमाडौ । केही घ,ट,ना पत्याउन निक्कै मु,स्कि,लका छन् । फिल्ममा पनि देख्न नसकिने घ,ट,ना वास्तविक जीवनमा भइरहेका छन् । अहिलेको युगमा विश्वमा अ,नौ,ठा अ,नौ,ठा घ,ट,ना सुन्न पाइन्छ । जसलाई क,लि,यु,ग भन्ने गरिन्छ ।

हाम्रो समाजले सोच्नै नसक्नेगरी यहाँका दम्पत्तिले श्रीमती साटेर रात्रिकालीन फरकपन लिएको रहस्य खुलेको छ । आफ्नी श्रीमतीलाई साथीसँग र साथीकी श्रीमती वा गर्लफेण्डसँग आफूले रात्रिकालीन समय विताउने गरेको घ,ट,ना बाहिर आएको हो ।

यो घ,ट,ना अन्त कहीको नभएर हाम्रौ छिमेकी देश भारतको राजधानी नयाँ दिल्लीको हो । उत्तर प्रदेशबाट श्रीमती सीता (नाम परिवर्तन) लाई दिल्ली लगेर श्रीमान हरि (नाम परिवर्तन)ले आफ्ना साथी अमर (नाम परिवर्तन) सँग राखे । उनले साथीकी गर्लफ्रेण्ड निशा (नाम परिवर्तन)सँग फरकपन लिन थाले ।

त्यसपछि उनीहरुले बारम्वार साटफेर गरेको भारतीय पत्रिका दैनिक जागरणको अनलाईनले संस्करणमा समाचार प्रकाशित गरेको छ । समाचार अनुसार विवाहित महिला सीताको उ,जु,री पछि यो घ,ट,नाको प,र्दा,फा,स भएको हो ।

यो सबै भएपछि सीतालाई छाडिदिने भन्दै उनका श्रीमान हरिले रणनीतिक रुपमा त्यो गरेको खुल्न आएको छ । त्यसपछि उनले सीतालाई नै दोष देखाएर आफू सम्पर्क विहिन बनिदिएको प्रहरी चौ,कीमा दर्ता गरिएको उजुरीमा उल्लेख छ ।

पीडित सीताको आ,रो,प छ श्रीमानले दिल्ली लगेर मलाई आफ्ना फूपूका छोरा अमर (भाई) की गर्लफ्रेण्ड निशासँग साटेर रात्रिकालीन समय विताउन लगाए । यो क्रम लामो समय चल्यो । पछि उसले तलाई स्वीकार्दिन भनेर हिँड्यो सीताले उजुरीमा लेखेकी छिन् । अहिले यस घ,ट,नामा दिल्ली पुलिसले छानविन गरिरहेको छ। एजेन्सी ।

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close